Event

N1-home


Lõppes esimene võitlus profi-turniir “NUMBER ONE”. “Nr1″.

Ettevõtte “Estonian Fighting Network” esitles vaatajatele uut brändi ja avas tervet rida tähelepanuväärseid sündmusi, mille eesmärgiks on avastada uud talendid erinevatest Eesti nurkadest, samuti moodustada ühtne ametlik eesti hindanis süsteem. Iga meistrivõistluste turniiri lõpp järguks kavatsetakse viia läbi pea turniir, kus selgitatakse välja reitingu kõrgeimale astmele- Nr 1, valitud kaalu kategoorias
1. 63kg
2. 70kg
3. 75kg
4. 80kg
5. 85kg
6. Heavy weight.
Vaatamata rekordiliselt lühikesele turniirii ettevalmistamise ajale, saal oli täis ja kaasaelajate kirevad emotsioonide ületasin korraldajate ootusi. Esimese ürituse eelarve oli väike, mis mõjutas paaride valikut, peaaegu igas võistluses oli Garandi esindajad.
Järgmist “№1″ plaanitakse viia läbi sügisel, kuhu kutsutakse tuntud võitlejad teistest klubidest. Koostöös Eesti Muay Thai Föderatsiooniga, kes esindab meie riigis tai poksi ja K-1, samuti ühendab Eesti klubide maksimaalset arvu. on juba alanud esialgsete kandidaatide valimine võistlemaks esikoha eest kuues kaalu kategoorias K-1s.

Klubid, mis osalevad kandidaatide valikus:

Konkiro (Narva),
Garant (Tallinn),
Tallinna Taipoksi Klubi (Tallinn),
Gladiator (Tallinn),
Klan (Tartu),
K-1 Gym (Tallinn),
Vortex (Tallinn),
Pärnu Power (Pärnu),
Garlem (Tallinn),
Tugev Tahe (Rakvere) ,
Centurion (Tallinn),
Tallinna Ju-Jutsu Klubi (Tallinn),
Sauga Taipoksi Klubi (Sauga),
Defender (Tallinn),
Tallinna Kudo Klubi (Tallinn),
Viimsi Taigers (Viimsi),
Saku Taipoksi Klubi (Saku)
Olymp(Tallinn),
Team Moisar (Keila),
Paide Taipoksi Klubi (Paide),
Banzai (Jõhvi),
Tokon (Tallinn)

Võitluste tulemused:

1.Karl Kvell (Pärnu Power) vs Nikita Bardakov (Garant) Bardakov võitis punktidega
2.Andri Lanjarv (Klan) vs Mihhail Sokovits (Garant) Sokovits võitis punktidega
3.Juri Belov (Garant) vs Rihard Peder (Garant) Ni4ja
4.Markus Soom (Saku Taipoksi Klubi) vs Vladislav Zõrjanov (Garant) Zõrjanov võitis punktidega
5.Madis Oidema (Sauga Taipoksi Klubi) vs Aleksei Miljagin (Garant) Miljagin võitis punktidega
6.Arkadiusz Mruk (Poland) vs Vadim Pahomov(Garant) Pahomov Ko 3 raundis
7.Mateusz Duczmal (Poland) vs Uku Jürjendal (Garant) Jürjendal võitis punktidega
8. Dawid Gornowicz (Poland) vs Henri Hiiemäe (3D treening/Garant) Gornowicz Viigral valulukk
9.Jamie Hawkhead (England) vs Rustam Gurbanov (Garant) Gurbanov võitis punktidega
10.Richard Walker (England) vs Aleksandr Sokolovski (Garant) Sokolovski KO esimeses raundis


FIGHT CARD


Opening fights:

Nikita Bardakov vs Karl Kvell K-1
Garant / Estonia Pärnu Power / Estonia 65.0 kg
Winner by scores

Andri Lannajarv vs Mihhail Sokovitš K-1
Klan / Tartu / Estonia Garant / Estonia 80.0 kg
Winner by scores

Juri Belov Jr.  vs Rihard Peder Full Muay Thai
Garant / Estonia Garant / Estonia
DRAW

Madis Oidema vs Aleksei Miljagin K-1
Sauga Taipoksiklubi / Estonia Garant / Estonia 71.0 kg
Winner by scores

Markus Soom vs Vladislav Zõrjanov Full Muay Thai
Saku Taipoksi Klubi / Estonia Garant / Estonia 70.0 kg
Winner by scores

Arkadiusz Mruk vs Vadim Pahomov K-1
Welna Team / Poland Garant / Estonia 81.0 kg
Winner by KO in 3th Round

Mateusz Duczmal vs Uku Jürjendal K-1
Welna Team / Poland Garant / Estonia Heavy Weight
Winner by scores

Dawid Gornowicz vs Henri Hiiemäe MMA
Tsunami / Poland 3D Treening /Garant / Estonia 66.0 kg
Winner by foot armlock in 2-nd Round

Jamie Hawkhead vs Rustam Gurbanov K-1
Club England Garant / Estonia 65.0 kg
Winner by scores

SUPER FIGHTS:

Richard Walker vs Aleksandr Sokolovski K-1
Club England Garant / Estonia 74.0 kg
Winner by KO in 1th Round